Běžecký kemp Ondry Fejfara ve Vrchlabí

facebook_poster_big

Již čtvrtým rokem pořádá své oblíbené běžecké kempy horský běžec a skyrunner Ondřej Fejfar. Pro druhý dubnový víkend však nezve účastníky na vrcholky hor, ale překvapivě „dolů“, do rodného Vrchlabí. Za město vyměnil oblíbenou boudu Kuprovka na hřebenech Krkonoš.

„Na Kuprovce bude ještě zima a metr sněhu, protentokrát se sejdeme ve Vrchlabí. Začátek dubna je ideální na trénink rychlosti a tempa. Většina běžců, i těch co raději preferují terén, si chtějí zkusit desítku, půlmaraton či dokonce maraton. Nebo jen chtějí zrychlit. Chceme jim ukázat jak na to, správně je namotivovat a posunout blíže jejich vysněným časům“ dodává Ondra.

Hlavním trenérem bude skvělý triatlonista, motivátor a kouč v jedné osobě Petr Soukup, který tvoří s Ondrou osvědčené duo. Zázemí poskytne wellness hotel Gendorf ve Vrchlabí, kde bude účastníkům k dispozici relax centrum s vířivou a saunou. Dopolední tréninky proběhnou na novém atletickém stadionu, odpoledne pak budou věnována výběhům do okolní přírody. Také po večerech se účastníci mohou těšit na bohatý program plný zajímavých přednášek na téma tréninku a cenné rady z praxe.

Nezáleží, jakou máte výkonnost, důležité je mít chuť trochu zamakat a dozvědět se něco nového. Jsme připravení jak na ambiciózní běžce tak na začínající závodníky a závodnice“ říká Ondra a vysvětluje, že obě skupiny běžců si přijdou na své. Samozřejmostí bude výborná běžecká parta a přátelské prostředí, které vás vyhecuje si správně máknout.

Na účastníky čekají soutěže o hodnotné ceny od partnerů kempu a také několik příjemných překvapení, ty si ale zatím nechám pro sebe“ uzavírá svou pozvánku Ondra.

Základní informace

Datum: 6. – 9. dubna 2017 (začátek ve čtvrtek večer, konec v neděli v poledne)

Místo: Vrchlabí, wellness hotel Gendorf

Cena: 4 490 Kč za osobu

Pořadatel: Ing. Ondřej Fejfar, Českých bratří 1002, 543 01 Vrchlabí

Přihlášky: Emailem na info@ondrejfejfar.cz

Podrobné informace: http://ondrejfejfar.cz/bezecky_kemp.php

PDF